Kia Rio – Sladkých 17

 

Praha, 28. února 2017 – Pamatujete, když vám bylo 17? Na prahu dospělosti už máte dostatek zkušeností a znalostí, a zároveň ve vás ještě zůstává mladická hravost i dynamika. Sladkých 17 je totiž přesně ten věk, kdy si můžete užívat to nejlepší z dospívání i dospělosti. A přesně taková je nová KIA Rio. Narozena v roce 2000 letos slaví 17. narozeniny. A tak Kia na českém trhu oslavila sedmnáctiny svého modelu netradičním stylem, slušivým jednorázovým outfitem – graffiti. Design karoserie v barvách mladého dospívajícího páru, muže a ženy, předznamenává směr, kterým automobilka chce oslovit své zákazníky. Setkání s novou KIA Rio, to je láska na první pohled a bez zábran.

 

Pamatujete si, jaké byly vaše vztahy v sedmnácti? I když jen málokdy to byly vztahy na celý život, v tomhle věku jsou plné emocí a prožíváte je naplno. Je jedno, jestli jste muž nebo žena, nové Rio je dospělé, a přeci plné emocí. Že nevěříte? Podívejte se pozorněji. Jakoby se na vás dívala svými šípovými LED světlomety a zvala vás na výlet plný dobrodružství. Je to pohled svůdné ženy, nebo šarmantní oči sebevědomého muže?

 

 

Když nechcete tak úplně dospět
A máte ho tady. Je sice mladý, ale přitom solidní elegán. Nabízí vám bezpečnost a maximální pohodlí. V sedmnácti ještě rostete, a Kia Rio, není výjimkou. Tento mladík se vytáhl a je jeden z největších ze své třídy. Je o 15 mm delší, přičemž o 10 mm se prodloužil rozvor, což znamená více místa pro posádku, ale také větší stabilitu vozu, dokonce i kufr má vysoce nadprůměrných 300 litrů. Prostě je na něj spolehnutí, a klidně mu věřte i při parkování, rovné zadní okno i malé převisy z něj dělají skvělého partnera třeba na hezký večer ve městě. Je z něj přehledně vidět, slepé úhly jsou minimální. Prostě s tímhle krasavcem vás ostuda nečeká.

 

 

Nebo že by na vás opravdu mrkala? Mladá dáma je smělá. Chce se ukázat, tak do toho. Že je pouze litrový tříválec málo? Tak pozor, tahle divoška se nezdá. Nejnovější motor Kia 1,0 T-GDI nabízí výkon přes 88 kW, a protože je to lehká váha, je jasné, že si s ní užijete notnou dávku legrace. Je jí už přece sedmnáct, nějaké zkušenosti má, a ví, co se od ní očekává. S šestistupňovou manuální převodovkou vám dá možnost ji dostat plně pod kontrolu. Klidně ji zkuste rozhýbat do tempa, můžete si to dovolit, je už dospělá, a tak klidně nechte ručičku tachometru dotknout se až 190 km/h. Ovšem jako správná teenagerka, Kia Rio drží dietu, vystačí jen s 4,7 litru benzínu na 100 km.

 

 

Více informací:

Kateřina JOUGLÍČKOVÁ
PR Manager

KIA MOTORS CZECH s.r.o.
V Oblouku 128
Čestlice, Praha - východ
252 43 Průhonice

Tel.: +420 267 188 434
E-Mail: k.jouglickova@kia.cz
www.kia.cz
www.kia-exPress.cz

 
TiskZmensitZvetsit

Fotogalerie

Editovat Album 

 • Fotogalerie
  Kia Rio_Sladkych 177_c.jpg
  (JPG, 508 kB)
   
 • Fotogalerie
  Kia Rio_Sladkych 17_a.jpg
  (JPG, 993 kB)
   
 • Fotogalerie
  Kia Rio_Sladkych 17_b.jpg
  (JPG, 569 kB)
   
 • Fotogalerie
  Kia Rio_Sladkych 17_d.jpg
  (JPG, 627 kB)
   
 • Fotogalerie
  Kia Rio_Sladkych 17_e.jpg
  (JPG, 527 kB)
   
 • Fotogalerie
  Kia Rio_Sladkych 17_f.jpg
  (JPG, 493 kB)
   

Informace

Kateřina Jouglíčková, KIA MOTORS CZECH s.r.o.
  Kateřina Jouglíčková
  PR Manager

  KIA MOTORS CZECH s.r.o.
  V Oblouku 128
  Čestlice
  252 43

  Tel: +420 267 188 434
  Fax: +420 267 912 260
  Email: k.jouglickova@kia.cz
 
 

 
TiskZmensitZvetsit