Zbrusu nová Kia Picanto – vybarvený sportovec

 • Kia odhaluje svěží a dynamický design zbrusu nového Picanta
 • Nově s edicí GT Line a systémem palubního infotainmentu
 • Kompaktní karoserie třídy mini s jedenácti barevnými variantami
 • Veřejná premiéra na letošním autosalonu v Ženevě

 

Praha, 4. ledna 2017 – Společnost Kia Motors dnes odhalila první snímky svého zbrusu nového modelu Picanto, třetí generace jednoho z celosvětově nejprodávanějších vozů automobilky Kia.

 

Nové Picanto, za jehož podobou stojí návrhářská centra automobilky Kia v korejském Namyangu a německém Frankfurtu, přináší do třídy mini svěží a dynamický charakter. Nový model – poprvé odhalený ve sportovně pojaté specifikaci ‘GT-Line’ – zaujme svým sebevědomějším postojem, o němž vypovídají smělejší křivky a subtilní povrchy karoserie. K troufalejšímu vzhledu nového modelu přispělo i prodloužení rozvoru o 15 mm (z 2385 mm na 2400 mm) s posunutím kol do rohů karoserie. Pro Picanto se dosud nikdy nenabízela tak bohatá nabídka odstínů karoserie – zákazníci mohou vybírat z 11 svěžích barevných odstínů, díky nimž se snadno vymaní z šedi konkurence.

 

 
V kabině pak sestavu vyspělých technologií v oblasti pohodlí, funkčnosti a bezpečnosti podtrhuje moderní a kultivované ztvárnění nového interiéru. Zde zaujme především nový systém palubního infotainmentu s ‘plovoucím’ dotykovým displejem, který cestujícím zprostředkuje ty nejmodernější automobilové technologie. Picanto nabízí široké možnosti zákaznických úprav, včetně možnosti volby z široké palety barev obkladů a čalounění.

 


Zájemci o zbrusu nové Picanto se mohou těšit na mimořádně efektivní obestavění prostoru karoserie, což znamená více místa pro cestující i zavazadla než u srovnatelných konkurenčních modelů. Picanto si i přes prodloužení rozvoru zachovává své typické kompaktní rozměry. Zbrusu nový model má tutéž délku jako předchůdce (3595 mm); přední převis se o něco zkrátil, zatímco zadní převis karoserie je delší.

 


Zbrusu nové Picanto se poprvé ukáže veřejnosti letos v březnu na mezinárodním ženevském autosalonu 2017; vůz se začne prodávat koncem třetího čtvrtletí 2017.

 

 

Více informací:

Kateřina JOUGLÍČKOVÁ
PR Manager

KIA MOTORS CZECH s.r.o.
V Oblouku 128
Čestlice, Praha - východ
252 43 Průhonice

Tel.: +420 267 188 434
E-Mail: k.jouglickova@kia.cz
www.kia.cz
www.kia-exPress.cz

 
TiskZmensitZvetsit

Fotogalerie

Editovat Albumnbsp;

 • Fotogalerie
  Kia_Picanto_GTLine_1.jpg
  (JPG, 386 kB)
   
 • Fotogalerie
  KIA_Picanto_GTLine_2.jpg
  (JPG, 512 kB)
   
 • Fotogalerie
  KIA_Picanto_GTLine_3.jpg
  (JPG, 488 kB)
   
 • Fotogalerie
  KIA_Picanto_GTLine_4.jpg
  (JPG, 324 kB)
   

Informace

Kateřina Jouglíčková, KIA MOTORS CZECH s.r.o.
  Kateřina Jouglíčková
  PR Manager

  KIA MOTORS CZECH s.r.o.
  V Oblouku 128
  Čestlice
  252 43

  Tel: +420 267 188 434
  Fax: +420 267 912 260
  Email: k.jouglickova@kia.cz
 
 

 
TiskZmensitZvetsit