Gran turismo Kia Stinger míří do Ženevy

 

 • Po americkém Detroitu ohromila KIA Stinger také evropské město módy, Milán
 • Široké evropské veřejnosti se poprvé představí 7. března na autosalonu v Ženevě

 

 

Praha, 7. února 2017 – Zvuk třílitrového šestiválce, vůně spálených pneumatik a kouř, ze kterého se po chvilce vynoří nejnovější designový skvost na čtyřech kolech a hvězda letošních autosalonů, fastback Kia Stinger. Nový model se právě vydal na cestu do švýcarské Ženevy, kde se za měsíc dne 7. března ukáže všem nedočkavým fanouškům, kteří se budou moci na vlastní oči přesvědčit o tom, že nefalšované gran turismo značky KIA je opravdu takové, jak vypadá na fotkách - výjimečné.

 

V Evropě se Stinger ukázal odborné veřejnosti poprvé 15. ledna v hlavním městě módy a designu, v Miláně. Ve velkolepé audiovizuální show doprovodila nové gran turismo na pódium hudba světoznámého DJ Martina Solveiga, která podtrhla výjimečnost modelu, jenž je přelomem ve vnímání značky Kia mezi zákazníky po celém světě. „Naším cílem bylo vytvořit vůz, který bude pro lidi srdcovou záležitostí, za kterým se otočíte a u kterého se vám zvedne tep, když ho uvidíte projíždět,“ vysvětloval na slavnostním otevření Gregory Guillaume, šéfdesignér společnosti Kia Motors Europe.

 


Že nejde o přehnané cíle, potvrzují dosavadní úspěchy nového modelu. Stinger si za pouhý měsíc od své světové premiéry na americkém kontinentu získal srdce fanoušků sportovních sedanů po celém světě. Na autosalonu v Detroitu získal Stinger prestižní ocenění EyesOn Design za Vynikající design sériově vyráběných vozů. A také v Miláně způsobil mezi přítomnými účastníky doslova pozdvižení a vlnu nadšení. Stinger je jednoduše rád středem pozornosti, což ukázal také při svém výletě na australský kontinent. Zde nový model během tenisového Australian Open slavnostně odhalil dlouholetý ambasador značky Kia a finalista letošního ročníku Rafael Nadal.

 

 

Více informací:

Kateřina JOUGLÍČKOVÁ
PR Manager

KIA MOTORS CZECH s.r.o.
V Oblouku 128
Čestlice, Praha - východ
252 43 Průhonice

Tel.: +420 267 188 434
E-Mail: k.jouglickova@kia.cz
www.kia.cz
www.kia-exPress.cz

 
TiskZmensitZvetsit

Fotogalerie

Editovat Album 

 • Fotogalerie
  GranTurismo_Kia Stinger_1.jpg
  (JPG, 628 kB)
   
 • Fotogalerie
  GranTurismo_Kia Stinger_4.jpg
  (JPG, 691 kB)
   
 • Fotogalerie
  GranTurismo_Kia Stinger_5.jpg
  (JPG, 420 kB)
   
 • Fotogalerie
  GranTurismo_Kia Stinger_DJ_MartinSolveig.jpg
  (JPG, 438 kB)
   

Informace

Kateřina Jouglíčková, KIA MOTORS CZECH s.r.o.
  Kateřina Jouglíčková
  PR Manager

  KIA MOTORS CZECH s.r.o.
  V Oblouku 128
  Čestlice
  252 43

  Tel: +420 267 188 434
  Fax: +420 267 912 260
  Email: k.jouglickova@kia.cz
 
 

 
TiskZmensitZvetsit