Stříbrná medaile z Kia World Service Advisor v ´rukách´ společnosti ARAVER CZ

 

Společnost Kia Motors vyhlásila výsledky mezinárodní soutěže Kia World Service Advisor pro přijímací techniky z celého světa. Soutěž pořádaná každým druhým rokem s cílem určit nejlepšího přijímacího technika Kia poměřovala znalosti a technické dovednosti všech soutěžících v klíčové oblasti poprodejních a zákaznických služeb. Servisní akce byla pořádána v rodné zemi automobilky Kia.

 

Do soutěže se zapojilo více než 6 700 autorizovaných dealerů Kia z toho 2 500 z Evropy. V letošním ročníku se do soutěže, jejímž cílem je zkvalitňovat služby zákazníkům nabízené automobilkou Kia z celého světa, probojovalo 57 uchazečů ze 47 zemí. 

 

V rámci letošního, již sedmého klání, byla Evropa nejsilněji zastoupena a získala tři medaile. Stříbrnou příčku vybojoval Radek Čechmánek, Vedoucí Servisu KIA ze společnosti ARAVER CZ, s.r.o. z Uherského Hradiště (Česká republika) a bronz si odvezl Eamonn Lennon ze společnosti David Buggy Motors (Irsko). Ocenění za nejlepší regionální výsledky získala Svetlana Putzlacher, pracující pro německého prodejce Autohaus Putzlacher. Zlatou medaili pak získal Dilmurodjon Juraev z Turecka. 

 

Cílem mezinárodní soutěže je najít nejlepší přijímací techniky Kia z celého světa. Soutěžící byli vybráni na základě výsledků dosažených v místních soutěžích pořádaných v každé zemi. Účastníci během třídenního soutěžního klání prokazovali své znalosti filozofie Kia „zákazník na prvním místě“, stejně tak jako technické znalosti a dovednosti za nejrůznějších situací, včetně písemných a praktických zkoušek.

 

 

 

Více informací:

Kateřina JOUGLÍČKOVÁ
PR Manager

KIA MOTORS CZECH s.r.o.
V Oblouku 128
Čestlice, Praha - východ
252 43 Průhonice

Tel.: +420 267 188 434
E-Mail: k.jouglickova@kia.cz
www.kia.cz
www.kia-exPress.cz

 
TiskZmensitZvetsit

Fotogalerie

Editovat Album 

 • Fotogalerie
  AraverCZ_4.jpg
  (JPG, 85 kB)
   
 • Fotogalerie
  KiaWorldServiceAdvisor_RadekCechmanek-vlevo_ARAVER CZ.jpg
  (JPG, 815 kB)
   

Informace

Kateřina Jouglíčková, KIA MOTORS CZECH s.r.o.
  Kateřina Vaňková Jouglíčková
  PR Manager

  KIA MOTORS CZECH s.r.o.
   Jihlavská 1558/21,
140 00 Praha 4

 

  Tel: +420 267 188 434
  Fax: +420 267 912 260
  Email: k.vankova@kia.cz
 
 

 
TiskZmensitZvetsit