Robert De Niro tváří celoevropské kampaně na propagaci nového elektromobilu Kia e-Niro

 

 • Kia spouští evropskou reklamní kampaň na elektrický crossover e-Niro
 • Televizní, digitální a tisková reklama, jejíž hlavní tváří je dvojnásobný držitel Oscara Robert De Niro
 • Kia e-Niro s dojezdem až 485 km na jedno nabití, resp. až 615 km ve městě
 • e-Niro překonává překážky bránící v pořízení elektromobilu – díky dlouhému jízdnímu dosahu, nulovým emisím a stylovému charakteru crossoveru s vysokou užitnou hodnotou
 • Evropská premiéra na autosalonu v Paříži; evropské prodeje budou zahájeny koncem roku 2018

 

Praha, 3. října 2018 – Značka Kia zahajuje novou celoevropskou reklamní kampaň na nový elektrický crossover e-Niro – jejíž hlavní tváří je oscarový herec Robert De Niro.

 

Robert De Niro jakožto ambasador nového elektromobilu Kia v seriálu televizních, tiskových a digitálních reklam poukáže na schopnosti modelu e-Niro překonávat překážky bránící v pořízení elektromobilu.

 

Partnerská spolupráce automobilky Kia s De Nirem bude postavena na nenapodobitelném charakteru uvedeného herce a jeho smyslu pro humor ve snaze upozornit na četné výhody modelu e-Niro – tj. dlouhý dojezd 485 km na elektřinu, špičkové funkce infotainmentu, technologie pro zpětné získávání energie a jedinečný design crossoveru.

 

Komentuje Artur Martins, viceprezident pro marketing a produktové plánování ze společnosti Kia Motors Europe: „Komunikační plán modelu e-Niro bude velmi specifický, stejně jako vůz samotný. Reklama se zaměří na jedinečné bavičské schopnosti Roberta De Niro, který touto formou seznámí veřejnost s vlastnostmi e-Nira – vozu, který překonává mnohé překážky bránící v pořízení elektromobilu – a to způsobem, jakým to dokáže jen málokdo.”

 

Celoevropská reklamní kampaň na e-Niro s Robertem De Nirem v hlavní roli, připravená společností Kia Motors Europe ve spolupráci s reklamní agenturou Innocean Worldwide Europe, bude spuštěna letos v listopadu.

 

Kia e-Niro v provedení pro Evropu odhalena na autosalonu v Paříži
Kia e-Niro, který je prvním čistě elektrickým crossoverem značky Kia. S jízdním dosahem až 485 km* na jedno nabití – resp. až 615 km ve městě** – bude první elektrický crossover Kia po zahájení evropských prodejů koncem roku 2018 jedním z nejschopnějších vozů na silnicích.

 

Pro e-Niro je k dispozici lithium-iont polymerový akumulátor se zvýšenou kapacitou 64 kWh, resp. standardní modul o kapacitě 39,2 kWh s dojezdem až 312 km při nulových emisích. Po připojení e-Nira k rychlodobíjecí stanici o výkonu 100 kW se modul o kapacitě 64 kWh dobije z 0 na 80 % za pouhých 54 minut.

 

Nové e-Niro se připojí ke stávající modelové řadě Niro HEV a PHEV – pro nějž se od uvedení v roce 2016 celosvětově rozhodlo přes 200 tisíc zákazníků. Dosavadní evropské prodeje tohoto hybridního crossoveru překračují 65 tisíc vozidel.

 

Poznámky pro redaktory
*Dojezdová vzdálenost se vypočítává na základě metodiky měření WLTP (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure)
**Dojezdová vzdálenost ve městě na základě městského cyklu podle metodiky WLTP

 

 

Více informací:

Kateřina VAŇKOVÁ JOUGLÍČKOVÁ

PR Manager

KIA MOTORS CZECH s.r.o.
Jihlavská 1558/21

140 00 Praha 4


Tel.: +420 267 188 434
E-Mail: k.vankova.jouglickova@kia.cz
www.kia.cz
www.kia-exPress.cz

 
TiskZmensitZvetsit

Fotogalerie

Editovat Album 

 • Fotogalerie
  KIA_e-Niro_PMS2018_cz_1.jpg
  (JPG, 432 kB)
   

Informace

Kateřina Jouglíčková, KIA MOTORS CZECH s.r.o.
  Kateřina Vaňková Jouglíčková
  PR Manager

  KIA MOTORS CZECH s.r.o.
   Jihlavská 1558/21,
140 00 Praha 4

 

  Tel: +420 267 188 434
    Email: k.vankova.jouglickova@kia.cz
 
 

 
TiskZmensitZvetsit