Kia ocenila v pražském Mánesu 7 nejlepších českých dealerů

 

 • Ocenění byla udělena v sedmi kategoriích
 • Pět cen uděloval český importér, dvě společnost KIA MOTORS EUROPE
 • Nejlepším dealerem se stala spolčnost AUTO FUTURE, s.r.o.
 • V letošním roce KIA čeká zúročení loňské modelové ofenzivy

 

Praha, 18. ledna 2018 – Společnost KIA MOTORS CZECH ocenila ve středu 17. ledna své nejlepší dealery za rok 2017. Slavnostní vyhlášení proběhlo v pražském Mánesu a kromě vítěze hlavní ceny za Nejlepšího dealera byli vyhlášeni vítězové v dalších šesti kategoriích. Zaslouženého ocenění se tak dočkal Nejlepší prodejce nových vozů, Nejlepší servis či Fleetové centrum roku. Zároveň byli oceněni vítězové v kategoriích Kia Select, Trophy Award a Platinum Dealer.

 

„Naši dealeři patří dlouhodobě k nejlépe hodnoceným dealerům KIA v rámci Evropy. Především díky jejich péči o zákazníky během prodejní fáze i během poprodejního servisu se pravidelně umisťujeme na čelních příčkách v soutěži CSI Excellence Award, které uděluje světová centrála KIA za vynikající výsledky ve spokojenosti zákazníků. Je nám velkou ctí, že reprezentují právě značku KIA a že spojili svoji budoucnost s úspěchem značky na českém trhu,“ říká Arnošt Barna, generální ředitel společnosti KIA MOTORS CZECH.

 


Automobilka Kia má za sebou nejlepší rok na českém trhu, když s 9 231 registracemi poprvé v historii překonala hranici 9 tisíc prodaných vozů. Zároveň v průběhu roku 2017 překonala hranici 100 tisíc vozů prodaných v České republice a díky oblibě hybridního modelu Kia Niro se umístila na třetím místě v prodeji vozů s hybridním pohonem. „Automobilka Kia je ve vývoji technologií přátelských k přírodě velmi silná, což dokazuje naše široké portfolio vozů s alternativními pohony. V budoucnu přitom zákazníkům představíme řadu modelů, v nichž tyto technologie pozvedneme na vyšší úroveň. Ještě v tomto roce představíme elektrickou verzi crossoveru Niro a do roku 2025 potom náš první vůz využívající technologii palivových článků včetně dalších 16 ekologických vozidel,“ dodává Arnošt Barna.

 


„Letošní rok začínáme se smělými cíli a velkým očekáváním. Kia je hrdým sponzorem fotbalové asociace FIFA a také Mistrovství světa ve fotbale 2018, proto můžeme použít sportovní terminologii: stejně jako se sportovci celé čtyři roky připravují na nejdůležitější svátek fotbalového světa, tak jsme se my i naši dealeři poctivě připravovali na to, co nás čeká v tomto roce. V roce 2018 jsme všichni společně připraveni zúročit profesionalizaci naší dealerské sítě, loňskou modelovou ofenzivu doplněnou o letošní nástup třetí generace našeho nejoblíbenějšího modelu cee’d, stejně jako změnu image značky KIA, kterou s sebou přináší loňské uvedení našeho fastbacku Kia Stinger,“ říká Kateřina Jouglíčková, PR Manager společnosti KIA MOTORS CZECH.

 


NEJLEPŠÍ DEALER KIA za rok 2017 – AUTO FUTURE, s.r.o.
O absolutním vítězi a nejlepším dealerovi za uplynulý rok rozhodovaly celkové prodeje vozů za rok 2017, podíl dealera na celkových prodejích v regionu či spokojenost zákazníků s přístupem dealera při prodeji i servisu. Velmi důležitým kritériem byla také investice do posílení pozice značky Kia v regionu. Ocenění převzal pan Jan Kalina, majitel společnosti AUTO FUTURE.

 

 

NEJLEPŠÍ PRODEJCE nových vozů za rok 2017 ASAS s.r.o.
O vítězi v této kategorii nerozhodoval pouze absolutní počet prodaných vozů Kia, ale také podíl dealera na celkových prodejích v rámci regionu, tzv. market share. Vítězné ocenění si přebral obchodní ředitel společnosti, pan Pavel Sajdl.

 

 

NEJLEPŠÍ SERVIS za rok 2017 – AUTO PAVLŮ Pa Pa, s r. o.
Každý servis Kia musí splňovat přísné požadavky na kvalitu, nejlepší však může být vždy pouze jeden. O vítězství rozhodl individuální přístup k řešení zákaznických požadavků, dodržování garančních postupů, ale také řádné plnění servisních akcí a kampaní s aktivní účastí na technických školeních. Ocenění převzal vedoucí servisu společnosti, pan Jan Hrubeš.

 

 

FLEETOVÉ CENTRUM roku 2017AUTOBOND GROUP a.s.
O přidělení tohoto ocenění rozhodovala především kombinace celkového počtu nových fleetových zákazníků, největší fleetový obchod roku a také zákaznicky vstřícné individuální řešení obchodních případů. Ocenění převzal generální ředitel společnosti AUTOBOND GROUP a.s., pan Ing. Libor Šrámek.

 

 

KIA SELECT 2017Autocentrum BARTH a.s.
Kia Select je revoluční a vysoce variabilní produkt financování vozu, který si může zákazník nastavit přesně podle svých představ a možností. O celkovém vítězi v této kategorii rozhodoval nejvyšší podíl uzavřených smluv Kia Select na celkových prodejích dealera. Cenu převzal pan Bc. Jakub Janda, vedoucí prodeje Autocentrum BARTH.

 

 

PLATINUM DEALER 2017CB Auto a.s.
Prestižní ocenění Platinum Dealer uděluje evropská centrála KIA MOTORS EUROPE se sídlem v německém Frankfurtu. Jde o ocenění příkladné spolupráce ve všech oblastech a je uvedením dealera do pomyslné evropské síně slávy. Ocenění je poděkováním za výjimečný přínos k budování značky Kia na trhu. Ocenění převzal manažer pro prodej značky KIA společnosti CB Auto a.s., pan Petr Kubovec.

 

 

TROPHY AWARD 2017AUTA  s.r.o.
Cenu Trophy Award uděluje evropská centrála KIA MOTORS EUROPE se sídlem v německém Frankfurtu. Jde o ocenění za nejlepší výsledky v průzkumu spokojenosti zákazníků, který Kia provádí pravidelně a dlouhodobě. Ocenění převzal majitel společnosti, pan Jiří Boukal.

 

 

Více informací:

Kateřina JOUGLÍČKOVÁ
PR Manager

KIA MOTORS CZECH s.r.o.
V Oblouku 128
Čestlice, Praha - východ
252 43 Průhonice

Tel.: +420 267 188 434
E-Mail: k.jouglickova@kia.cz
www.kia.cz
www.kia-exPress.cz

 
TiskZmensitZvetsit

Fotogalerie

Editovat Album 

 • Fotogalerie
  Kia-Award-NejlepsiDealerKia2017-vlevo-ArnostBarna-generalni-reditel-KMC-uprostred-JanKalina-majitel-AutoFUTURE-vpravo-JongKookLee-president-KMCz.jpg
  (JPG, 1,3 MB)
   
 • Fotogalerie
  Kia-Awards-VyrocniSetkaniDealeruKia2018.jpg
  (JPG, 1,0 MB)
   
 • Fotogalerie
  Kia-VyrocniSetkaniDealeru2018.jpg
  (JPG, 659 kB)
   

Informace

Kateřina Jouglíčková, KIA MOTORS CZECH s.r.o.
  Kateřina Vaňková Jouglíčková
  PR Manager

  KIA MOTORS CZECH s.r.o.
   Jihlavská 1558/21,
140 00 Praha 4

 

  Tel: +420 267 188 434
  Fax: +420 267 912 260
  Email: k.vankova.jouglickova@kia.cz
 
 

 
TiskZmensitZvetsit