Kia dodá vozy Organizaci spojených národů (OSN)

 

Praha, 20. března 2018 – Společnost Kia Motors zvítězila ve výběrovém řízení divize Oddělení pro zadávání veřejných zakázek Spojených národů (UN/DP)* na dodávku vozidel pro OSN a její organizační jednotky. Kia uspěla v konkurenci dalších předních světových automobilek, a zajistí tak dodávku vozidel včetně služeb v průběhu příštích tří let.

 

Organizaci spojených národů a jejím organizačním jednotkám dodá Kia modely Rio, Forte a Sorento v barvách OSN (‚UN‘) pro nasazení v nejrůznějších projektech OSN.

 


„Volba automobilky Kia coby dodavatele vozidel pro OSN je pro nás významným úspěchem. Dokládá to vynikající kvalitu našich vozidel a jejich konkurenceschopnost na světovém automobilovém trhu,“ komentovala Kia.

 


„Smlouva byla uzavřena se společností Kia Motors s cílem co nejvíce konsolidovat požadavky organizačních jednotek OSN v oblasti vozového parku, úsporných opatření, vyšší kvality a lepší servisní podpory,“ uvedli zástupci OSN. „Pro OSN a její organizační jednotky je důležité zajistit, aby vozidla byla dobré kvality, vč. komplexních služeb poprodejní podpory. Těšíme se na plodnou spolupráci s automobilkou Kia.“

 


Kia tak OSN dodá vozidla již podruhé; v letech 2010 až 2015 pro OSN zajišťovala dodávku 420 mikrobusů poté, co zvítězila ve výběrovém řízení divize UN/DP.

 


Smlouva mezi automobilkou Kia a OSN v příštích třech letech dosáhne objemu cca 7 mil. USD s možností prodloužení o další dva roky.

 

 

Poznámka pro redaktory:

* (UN/DP) United Nations Procurement Division Oddělení pro zadávání veřejných zakázek Spojených národů“

 

 

Více informací:

Kateřina JOUGLÍČKOVÁ
PR Manager

KIA MOTORS CZECH s.r.o.
V Oblouku 128
Čestlice, Praha - východ
252 43 Průhonice

Tel.: +420 267 188 434
E-Mail: k.jouglickova@kia.cz
www.kia.cz
www.kia-exPress.cz

 
TiskZmensitZvetsit

Fotogalerie

Editovat Album 

 • Fotogalerie
  Kia_logo.jpg
  (JPG, 49 kB)
   
 • Fotogalerie
  Kia_logo_EU.jpg
  (JPG, 641 kB)
   

Informace

Kateřina Jouglíčková, KIA MOTORS CZECH s.r.o.
  Kateřina Vaňková Jouglíčková
  PR Manager

  KIA MOTORS CZECH s.r.o.
   Jihlavská 1558/21,
140 00 Praha 4

 

  Tel: +420 267 188 434
    Email: k.vankova.jouglickova@kia.cz
 
 

 
TiskZmensitZvetsit