KIA MOTORS CZECH v novém sídle

 

  • Sídlo českého zastoupení značky Kia se mění po dlouhých 11 letech
  • Společnost KIA MOTORS CZECH působí na českém trhu již 25 let
  • Moderní kancelářské prostory se nachází v budově Greenline na Praze 4

 

 

Praha, 29. srpna 2018 – České zastoupení automobilky Kia společnost KIA MOTORS CZECH (KMCz), mění u příležitosti svého jubilejního 25. výročí působení na českém trhu sídlo firmy. Po dlouhých 11 letech činnosti v obchodní zóně Čestlice, se společnost KMCz stěhuje do nových kancelářských prostor, které se nachází v Praze. Novým sídlem společnosti KIA MOTORS CZECH je s účinností od 1. září 2018 budova Greenline na adrese Jihlavská 1558/21, Praha 4, 140 00.

 

Nadstandardně řešená administrativní budova Greenline v byznysovém srdci Prahy 4, se nachází pouhých deset minut jízdy od centra Prahy a dvě minuty od metra Kačerov. Budova Greenline je držitelem zlatého certifikátu LEED (Leadership in Energy and Environmental Design). Společnost KIA MOTORS CZECH na výběru vhodných kancelářských prostor spolupracovala s renomovanou společností Cushman & Wakefield.

 


KIA přesouvá své obchodní aktivity zpět do hlavního města Prahy, kde působila od zahájení své obchodní činnosti v roce 1993 až do roku 2007. Nové kanceláře se rozkládají na ploše o rozloze 1 250 m2 a splňují ty nejvyšší mezinárodní standardy značky KIA. Vedle přímého vjezdu do garáží i z dálnice D1, vynikajícího přirozeného osvětlení v prostorách, disponuje společnost KMCz pěti parkovacími místy s dobíjecími stanicemi pro svá čistě elektrická a plug-in hybridní vozidla.

 


Společnost KIA MOTORS CZECH byla v České republice zaregistrována dne 5. srpna 1993 a ke svým 25. narozeninám si vedle 110 000 prodaných nových vozů celkem, nadělila velmi reprezentativní dárek, jehož ozdobou bude stálá expozice modelu KIA umístěná na hlavní recepci budovy Greenline. Značka Kia nejenom tímto krokem potvrzuje, že je připravena rozšiřovat své obchodní aktivity a nabízet ty nejmodernější produkty, servis a poprodejní služby zákazníkům v té nejvyšší kvalitě v České republice.

 


Poznámka pro redaktory (ky): Certifikace LEED poskytuje nezávislé ověření, že dům nebo soubor budov byl navrhnut a vybudován s využitím strategií zaměřených na dosažení vysokých požadavků v klíčových oblastech zdraví lidí a životního prostředí, jako jsou udržitelná výstavba budovy, úspory vody, energetická efektivnost, výběr vhodných materiálů a kvalita vnitřního prostředí.

 

Více informací:

Kateřina VAŇKOVÁ JOUGLÍČKOVÁ

PR Manager

KIA MOTORS CZECH s.r.o.
Jihlavská 1558/21

140 00 Praha 4


Tel.: +420 267 188 434
E-Mail: k.vankova.jouglickova@kia.cz
www.kia.cz
www.kia-exPress.cz

 
TiskZmensitZvetsit

Fotogalerie

Editovat Album 

  • Fotogalerie
    KMCz_GreenLine_foto.jpg
    (JPG, 220 kB)
     

Informace

Kateřina Jouglíčková, KIA MOTORS CZECH s.r.o.
  Kateřina Vaňková Jouglíčková
  PR Manager

  KIA MOTORS CZECH s.r.o.
   Jihlavská 1558/21,
140 00 Praha 4

 

  Tel: +420 267 188 434
    Email: k.vankova.jouglickova@kia.cz
 
 

 
TiskZmensitZvetsit