Servisní poradci značky KIA v ČR poměřili své síly v soutěži ´Nejlepší servisní poradce roku 2019´

 

 

Praha, 1. března 2019 – Společnost KIA MOTORS CZECH ocenila 15. února 2019 tři finalisty soutěže Nejlepší servisní poradce roku 2019 značky Kia. Vítěz tuzemského kola soutěže se v dubnu střetne s ostatními výherci národních soutěží v celosvětovém klání v jihokorejském Soulu. Do národního kola bylo pozváno všech 116 servisních poradců z celkem 58 autorizovaných servisů značky Kia v České republice. Soutěž Nejlepší servisní poradce se pořádá každým druhým rokem s cílem určit nejlepšího servisního poradce značky Kia. Účastníci poměřují své znalosti a dovednosti v klíčových oblastech – prodej služeb a zákaznický servis.

 

Nejlepším servisním poradcem značky Kia se pro rok 2019 stal pan David Stoklas ze společnosti AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. v Praze. Stříbrnou příčku si vysloužil pan Radovan Blahuš ze společnosti Autosalon Dědík s.r.o. v Kuníně a bronzová medaile putovala k rukám pana Filipa Dorny z ostravské pobočky AUTOBOND GROUP a.s.

 


Tříkolová soutěž byla rozdělena na teoretickou a praktickou část. Teoretická část byla zaměřena na znalosti servisních procesů a standardů KIA, znalosti přístupu k zákazníkovi a hodnot značky KIA a analýzu videozáznamů simulovaných chyb při odbavení zákazníka na servisu. Praktická část proběhla v podobě „mystery shoppingu“ a následného reálného prodeje servisních služeb.

 


Vítěz národního kola soutěže, pan Stoklas se po evropském soustředění ve Španělsku zúčastní celosvětového kola prestižní soutěže Nejlepší servisní poradce značky Kia roku 2019, které se odehraje v jihokorejském Soulu na konci měsíce dubna. Zde bude reprezentovat společnost KIA MOTORS CZECH a pokusí se dosáhnout opět výborného výsledku, jako v roce 2017, kdy získal 2. místo v celosvětovém kole.


Poznámka pro redakor(k)y:
Soutěž o nejlepšího servisního poradce značky Kia se koná od roku 2011 vždy jednou za dva roky. V sudých letech se střídá se soutěží o Nejlepšího mechanika značky Kia.

 

 

Více informací:

Kateřina VAŇKOVÁ JOUGLÍČKOVÁ

PR Manager

KIA MOTORS CZECH s.r.o.
Jihlavská 1558/21

140 00 Praha 4


Tel.: +420 267 188 434
E-Mail: k.vankova.jouglickova@kia.cz
www.kia.cz
www.kia-exPress.cz

 
TiskZmensitZvetsit

Fotogalerie

Editovat Album 

 • Fotogalerie
  KIA_DavidStoklasa_vitez_foto_cz1.jpg
  (JPG, 533 kB)
   
 • Fotogalerie
  KIA_zleva_ArnostBarna_generalnireditelKMCz_RadovanBlahus_DavidStoklasa_FilipDorna_JaeYunKim_presidentKMCz.jpg
  (JPG, 427 kB)
   
 • Fotogalerie
  LOGO.jpg
  (JPG, 932 kB)
   

Informace

Kateřina Jouglíčková, KIA MOTORS CZECH s.r.o.
  Kateřina Vaňková Jouglíčková
  PR Manager

  KIA MOTORS CZECH s.r.o.
   Jihlavská 1558/21,
140 00 Praha 4

 

  Tel: +420 267 188 434
    Email: k.vankova.jouglickova@kia.cz
 
 

 
TiskZmensitZvetsit