Sofistikované pojetí interiéru zbrusu nového malého SUV

 

 • Kabina postavená na širokých tvarech a rafinovaných technických detailech
 • Zacíleno na mladou a technicky zaměřenou generaci zákazníků toužící po intuitivním používání v kombinaci se smělým designem
 • Moderní prvky výbavy zahrnují systém palubního infotainmentu s dotykovým displejem o velikosti 10,25" a systémem náladového osvětlení
 • Nový malé SUV v prodeji na korejském trhu ještě v roce 2019, globální trhy budou následovat

 

Praha, 23. května 2019 – Automobilka Kia dnes odhalila nákresy interiéru svého zbrusu nového malého SUV. Interiér nového malého vozu ze segmentu SUV, jehož odhalení je naplánováno na letošní léto, přináší výrazný a smělý design se zaměřením na co nejsnazší používání.

 

Tvary a technické prvky kabiny z vysoce kvalitních materiálů, evokují moderní styl. Z kabiny je zřejmé i technické zaměření v kombinaci s módními designovými detaily, např. kovovými akcenty u výdechů ventilace a do široka navrženou přístrojovou deskou. Výsledkem je interiér odlišující se od všech ostatních malých SUV schopný oslovit duchem mladé zákazníky se zájmem o nové technologie. Rafinované designové detaily dokládá i madlo na středovém panelu u spolujezdce.

 


Přístrojové desce vévodí nový dotykový displej o velikosti 10,25" pro systém navigace a rychlý přístup k nejrůznějším funkcím. Vybrané funkce vozidla, např. ventilaci a klimatizaci, lze snadno a bezpečně nastavovat za jízdy prostřednictvím níže umístěných ovladačů na středovém panelu s intuitivním uspořádáním a příjemným povrchem. Technologie náladového osvětlení (Kia Sound Mood Lighting) dovoluje upravovat ambientní osvětlení kabiny podle chuti cestujících.

 


Doplněním své modelové řady o nové malé SUV pro globální trhy rozšiřuje automobilka Kia svoji nabídku vozů SUV tak, aby naplnila potřeby zákazníků ve všech regionech, neboť nový model disponuje prostorností a schopnostmi klasického SUV v kompaktním balení. První malé SUV značky Kia pro světové trhy se v Koreji začne prodávat v druhé polovině roku 2019. Brzy poté budou prodeje tohoto vozu zahájeny i v ostatních regionech.

 

 

Více informací:

Kateřina VAŇKOVÁ JOUGLÍČKOVÁ

PR Manager

KIA MOTORS CZECH s.r.o.
Jihlavská 1558/21

140 00 Praha 4


Tel.: +420 267 188 434
E-Mail: k.vankova.jouglickova@kia.cz
www.kia.cz
www.kia-exPress.cz

 
TiskZmensitZvetsit

Fotogalerie

Editovat Album 

 • Fotogalerie
  KIA_malé_SUV_interiér_1.jpg
  (JPG, 852 kB)
   
 • Fotogalerie
  KIA_malé_SUV_interiér_2.jpg
  (JPG, 1,1 MB)
   

Informace

Kateřina Jouglíčková, KIA MOTORS CZECH s.r.o.
  Kateřina Vaňková Jouglíčková
  PR Manager

  KIA MOTORS CZECH s.r.o.
   Jihlavská 1558/21,
140 00 Praha 4

 

  Tel: +420 267 188 434
    Email: k.vankova.jouglickova@kia.cz
 
 

 
TiskZmensitZvetsit