Lenny, Sebastian a Honza Žampa řádili v Kia Sportage

  • Oblíbený moderátor Evropy 2 Ondra Urban vyzpovídal všechny tři finalisty cestou v Hudební káře Evropy 2, kterou bylo designové „esúvěčko“ Kia Sportage
  • Fanoušci se v rozhovorech dozvědí například to, jak Lenny natáčela nový videoklip, proč nebrat holku do kapely nebo proč se Sebastian vyhýbá večírkům

Co mají společného zpěvačka Lenny, zpěvák Sebastian či frontman kapely Eddie Stoilow Honza Žampa? Všichni byly finalisty Hudebních cen Evropy 2 za rok 2017. Na vyhlášení vítězů 6. ročníku Hudebních cen Evropy 2, které proběhlo v úterý 13. března, byla Lenny zvolena vítězkou v kategorii Zpěvačka roku. Kromě toho na sebe všichni tři finalisté v Hudební káře Evropy 2 prozradili drobné pikantnosti a plány na následující měsíce. Během cesty designovým červeným „esúvéčkem“ Kia Sportage, které řídil oblíbený moderátor Evropy 2 Ondra Urban, přitom došlo i na zpěv.

Spolu s Lenny si tak Ondra zazpíval její velké hity Hell.o a All My Love. Lenny po cestě prozradila, jak se bude jmenovat její nový singl, kdy se na něj můžeme těšit a proč po natáčení klipu onemocněla. Sebastian na sebe zase prozradil, jestli si při milování pouští svoje písničky a spolu s Ondrou si zazpíval velký hit Toulavá. Řeč přišla také na večírky a na to, proč se jim Sebastian vyhýbá a jestli to na nich dokáže pořádně rozjet.

Honza Žampa, který v červeném „esúvéčku“ Evropy 2 zastupoval kapelu Eddie Stoilow, například ukázal své oblíbené asijské topánky a prozradil, co kapela plánuje k 15. výročí svého založení. Zmínil přitom také jednu důležitou zásadu, kterou s kluky dodržují: „nikdy nebrat holku do kapely“!

„Všichni tři interpreti byli v naší Hudební káře Evropy 2 skvělí. Gratulujeme všem finalistům a Lenny k zisku titulu Zpěvačka roku! To, že se fanouškům celý koncept rozhovoru a karaoke líbil, přitom dokazují i čísla sledovanosti. Organický dosah našich příspěvků činil 64 tisíc fanoušků a počet shlédnutí dosáhl 33 tisíc,“ říká Kateřina Jouglíčková, PR manažerka společnost KIA MOTORS CZECH.

Videa s jednotlivými interprety ke shlédnutí zde:

Lenny              https://www.facebook.com/kiamotorsczech/videos/10156320508578189/?t=3

Honza Žampa https://www.facebook.com/kiamotorsczech/videos/10156324408758189/?t=90

Sebastian        https://www.facebook.com/kiamotorsczech/videos/10156323638318189/?t=1