ProCeed ´v pohybu´ aneb KIA Roadshow 2019

Stáhnout PDF Stáhnout DOC

Společnost KIA MOTORS CZECH zvolila před letní sezónou osobnější přístup v komunikaci s veřejností. V měsíci červnu odstartovala další ročník Roadshow, který volně navazuje na koncept loňské sezóny. Od června do října 2019 se budou na mnoha místech v České republice konat dynamické jízdy s osobními vozy Kia včetně poslední, letos představené, novinky značky.

KIA Roadshow 2019 za podpory vybraných autorizovaných dealerů Kia představí ve formě dynamické prezentace nejnovější model ProCeed s karoserií ´Shooting brake´. Pro veřejnost jsou připraveny nejen legendární SUV modely Sportage, ale i praktické rodinné vozy Stonic a celá modelová řada Ceed v podání karoserie hatchback a Sportswagon (kombi).

Automobilka Kia svoji Roadshow 2019 cíleně propojuje se zajímavými událostmi a akcemi ve vybraných regionech v Česku. Jedná se o místa, kam přirozeně proudí rodiny s dětmi a lidé se zájmem o volnočasové aktivity.

KIA Roadshow 2019 bude podpořena komunikací v online prostředí především za pomocí kampaně na Facebooku https://www.facebook.com/pg/kiamotorsczech/events/?ref=page_internal Komunikační podporu dále zajistí originální microsite na webových stránkách www.kiaroadshow2019.cz.

Termíny konání KIA Roadshow 2019:

 

Datum

 

Město

 

Místo

  8. června

Příbram

MČR Svatohorský Downtown 2019

15. června

České Budějovice

Den otevřených dveří Dopravního podniku města České Budějovice

26. července

Olomouc

Rodina na cestách

31. srpna do 1. září  

Praha

Escape 6 Prague Car Festival 2019

15. září

Praha

Babí léto

19. října

Brno

Tradiční MotorTechna Brno