„Vezmi babi do kina!“: Kia zve na promítání snímku Šarlatán

Stáhnout PDF Stáhnout DOC
  • Kia spolu s neziskovou organizací Seniorem s radostí zve seniory do autokina
  • Promítání vybraného snímku Šarlatán proběhne na brněnském výstavišti BVV
  • Pro sedm seniorů s výjimečným příběhem bude připraven VIP zážitek
  • Vstup zdarma pro prvních 10 majitelů vozů Kia

Společnost KIA MOTORS CZECH připravila společně s neziskovou organizací Seniorem s radostí a za podpory autorizovaného dealera KIA PEMM Brno s.r.o. v pořadí již druhé promítání projektu „Vezmi babi do kina! Vol. 2“. Výtěžek ze vstupného bude použit k pořádání aktivizačních cvičebních či vzdělávacích kurzů v domovech pro seniory. Návštěvníci autokina, které otevře své brány v pátek 18. září 2020 ve 20 hodin v areálu brněnského výstaviště BVV, se mohou těšit na promítání životopisného dramatu Šarlatán. Akce se koná pod záštitou 1. náměstka primátorky města Brna pana Mgr. Petra Hladíka.

Sedm seniorů, kteří budou vybrání na základě příběhů od rodinných příslušníků či blízkých přátel společně s argumenty, proč jsou pro ně senioři výjimeční a čím jsou pro ně životní inspirací, zaslané na e-mail info@senioremsradosti.cz, obdrží unikátní balíček s VIP servisem. Ten zahrnuje osobní doručení pozvánky až domů kurýrem, VIP shuttle vozem Kia Stonic na filmový večer a předání dárkové tašky s občerstvením na místě a překvapením – osobním video vzkazem od jejich blízkých promítaným na plátno před samotným zahájením filmového večera.

Po naplnění kapacity parkoviště na pražském Strahově, kde probíhalo promítání tohoto projektu v srpnu poprvé, očekávají pořádající organizace stejně vysoký zájem i v Brně, přičemž tamější autokino se s kapacitou až 150 automobilů řadí mezi největší autokina v České republice. „První zkušenost s pořádáním autokina v druhé polovině léta předčila naše očekávání, a proto jsme se rozhodli se Seniorem s radostí v této aktivitě pokračovat a zprostředkovat neopakovatelný zážitek i obyvatelům Brna a okolí. S vědomím toho, že výtěžek z prodeje lístků putuje na dobrou věc, jako je vzdělávání seniorů, jsme pro naše zákazníky, kteří do autokina dorazí svým vozem Kia, připravili deset VIP vstupenek do předních řad zdarma. Naše snaha je zvýšit povědomí o aktivitách organizace Seniorem s radostí a pomáhat seniorům nejen v době pandemie, kdy se naše partnerství s organizací zrodilo, ale také je podporovat v různorodých volnočasových aktivitách,“ komentuje Kateřina Vaňková Jouglíčková, PR & Corporate Event Manager společnosti KIA MOTORS CZECH.

Vstupenky na promítání filmu Šarlatán jsou v prodeji zde: „Vezmi babi do kina! Vol. 2“